Vakances

Profesionāla komanda ir mūsu uzņēmuma svarīgākā vērtība, kā arī galvenā panākumu un turpmākās attīstības atslēga. Trīsdesmit gadu laikā mums ir izdevies izveidot augsti kvalificētu speciālistu kolektīvu ar lielu pieredzi darbā ar dažādām normatīvajām bāzēm (Latvijas, Eiropas Savienības, Krievijas Federācijas un citiem starptautiskajiem standartiem) un spēju īstenot ļoti sarežģītus projektus Latvijā un ārpus tās. Šobrīd mūsu uzņēmumā strādā aptuveni 100 darbinieki – sertificēti projektēšanas inženieri, tehnoloģisko procesu automatizēto vadības sistēmu izstrādātāji, programmētāji, galvenie inženieri un projektu vadītāji.


Kompānija OLIMPS pastāvīgi attīstās. Mūsu speciālistu augstais kvalifikācijas līmenis un ilggadīgā darba pieredze kā sarežģītos sprādzienbīstamos rūpniecības objektos, tā arī civilās būvniecības objektos, kā arī mūsdienīgs tehniskais un programmnodrošinājums, ļauj mums paplašināt darbības jomas un piedalīties jaunu projektu īstenošanā, tai skaitā atjaunojamās enerģijas, jaunu degvielas veidu (ūdeņraža) ieguves un izmantošanas, izmešu samazināšanas jomās. Mēs aktīvi apgūstam un izmantojam projektos mūsdienu tehnoloģijas, tostarp 3D projektēšanu, BIM-modelēšanu.


Aicinām pievienoties mūsu komandai pieredzējušus speciālistus, studentus un būvniecības un enerģētikas fakultāšu absolventus, kuri vēlas gūt unikālu pieredzi un zināšanas, kā arī piedalīties starptautiska līmeņa projektu īstenošanā.


Mēs piedāvājam:
– interesantu, dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālās izaugsmes iespējām;
– darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā;
– konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
– darbu komfortablā birojā Rīgas centrā ar bezmaksas autostāvvietu.


Atvērtās vakances