Elektroinženieris

Vadības un automatizācijas sistēmu, vājstrāvu sistēmu projektēšanas jomā

Pienākumi:

  • Piedalīties būvprojekta sadaļu izstrādē:
    • tehnoloģisko procesu vadības un automatizācijas sistēmas (VAS)
    • vājstrāvu sistēmas (EST, ESS)
    • ugunsdzēsības automātikas sistēmas (UAS)
    • ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas (UATS)
  • Izstrādāt, sadarbībā ar vadošajiem speciālistiem, projekta tehniskos risinājumus
  • Izstrādāt būvprojekta tehnisko dokumentāciju
  • Apsekot būvobjektus

Prasības:

  • I vai II līmeņa augstākā profesionālā izglītība elektrozinībās, telekomunikācijās vai mehatronikā, var būt pēdējo kursu students
  • Prasmes darbā ar AutoCAD, MS Office
  • Vēlamas priekšzināšanas darbā ar Revit
  • Spēja strādāt komandā, prasme plānot un organizēt darbu
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • Pozitīva uz rezultātu vērsta personība

Valodas prasmes:

Labas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas (mutiskas un rakstiskas)

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un lielā uzņēmumā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Stabilitāti, kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas un labus darba apstākļus;
  • Profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas
  • Profesionālu un draudzīgu kolektīvu
  • Pēdējo kursu studentiem prakses iespējas
  • Pēdējo kursu studentiem individuālu pieeju darba laika plānošanā, ņemot vērā studiju noslodzi

Visi vakances