Būvinženieris

Darba apraksts:

  • Izstrādāt rūpniecisko objektu ēku un būvju konstruktīvos risinājumus izmantojot metāla un dzelzsbetona konstrukcijas
  • Veikt konstruktīvus aprēķinus
  • Konstrukciju apjomu uzskate tendera stadijā
  • Būvkonstrukciju tehniskā projekta izstrāde
  • Darba rasējumu izstrāde

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība būvinženiera specialitātē
  • Darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Labas latviešu valodas zināšanas
  • Spēja tekoši lasīt tehnisko dokumentāciju angļu un krievu valodā
  • Labas iemaņas darbā ar datorprogrammām (MS Office, AutoCAD, Revit)
  • Prasme plānot un organizēt savu darbu
  • Labas komunikācijas spējas, precizitāte, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta

Mēs piedāvājam:

  • Darbu pie tehniski interesantiem starptautiskiem projektiem
  • Vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā
  • Individuālu pieeju un atbalstu darba procesā, atsaucīgus kolēģus
  • Pieredzei un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas

Visi vakances